Logowanie

Strona główna » Logowanie

wielkość tekstu: A | A | A

Witamy w Strefie dla Projektanta!

W tym miejscu znajdziecie Państwo wszystkie informacje potrzebne do poprawnego zaprojektowania systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości. Dział podzielono na kilka podkategorii, w której znajdziecie m.in. wytyczne do projektowania, karty techniczne, filmy i zdjęcia.

Stałe systemy asekuracyjne oraz systemy dostępu do elewacji są bardzo skuteczną formą zabezpieczenia pracownika przed upadkiem z wysokości. W nowoczesnym budownictwie stały się standardem ułatwiającym eksploatacje i są uwzględniane już na etapie projektowania obiektu. Podążając za wysokimi standardami bezpieczeństwa na wielu już istniejących budynkach czy instalacjach technicznych są instalowane stałe systemy asekuracyjne.

Oferujemy Państwu profesjonalne systemy asekuracyjne oraz systemy dostępu do elewacji począwszy od ich optymalnego doboru po przez projekt i montaż. Posiadając duże doświadczenie jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać praktycznie każdy system asekuracji stałej na dowolnym obiekcie w oparciu o szeroką ofertę zabezpieczeń jaką posiadamy. Pozwala nam to na dobór takich rozwiań technicznych, które uwzględniają m.in. architekturę budynku, rodzaj zastosowania systemu, ilość użytkowników zachowując najwyższe gwarancje bezpieczeństwa. Wszystkie nasze produkty posiadają dopuszczenia do stosowania na terenie Unii Europejskiej i spełniają wszelkie wymogi norm bezpieczeństwa.

Zapraszamy biura zajmujące się projektowaniem konstrukcji, budynków oraz instalacji technologicznych do współpracy partnerskiej.

Jeśli macie Państwo jakieś uwagi, pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem projektowym: bkrawczyk@accen.pl, tel: +48 696-357-439.

Formularz kontaktowy

Wyślij

Strefa Projektanta

Wpisz login i hasło, aby zalogować się do systemu

Zaloguj

Nie mam jeszcze konta 

ACCEN - FALL ARREST
ul. Gzichowska 115, 42-500 Będzin
tel./fax: +48 602 398 006,  e-mail: biuro@accen.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook